قوانین عمومی

1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی قهرمانی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2- با توجه به شرایط قطعات وارداتی سرمایشی و گرمایشی (HVAC) و شرایط نابسامان بازار مبنی بر تغییر ناگهانی و پیش بینی نشده قیمتهای قطعات و کالاها ، درصورتیکه کاربر کالایی خرید نماید و قیمتهای سایت با قیمت های روز یکسان نباشد ، پشتیبانی سایت با مشتری تماس گرفته و مراتب را به ایشان اطلاع خواهد داد.

3- در بند 2 ، حق انتخاب به مشتری داده خواهد شد که آیا هزینه پرداختی به ایشان عودت داده شود و یا اینکه ما به التفاوت قیمت را پرداخت نماید و کالای درخواستی برای ایشان ارسال شود.

4- با توجه به تغییرات مداوم قیمتها در سال جاری ، پیش فاکتورها فقط تا 24 ساعت معتبر است و در روز بعد باید به قیمت روز اجناس را خریداری نمایید.

5- کالاهایی که به صورت پیش فروش در سایت هستند به معنای آن است که موجودی نداریم اما توانایی سفارش و ساخت آن کالا از کارخانه تولیدکننده وجود دارد ، درصورتیکه قیمت این اقلام افزایش داشته باشد ، مراتب به خریدار اطلاع داده خواهد شد و خریدار براساس بند 3 تصمیم گیری خواهد نمود.

6- کالاهای ارسالی دارای اصالت کارخانه اصلی و فابریک میباشد و با توجه به ویژگیهای محصول درصورت تعویض توسط نمایندگی مجاز آن برند ، دارای گارانتی کارخانه سازنده خواهد بود.