رویه ارسال سفارش

سرمایشی و گرمایشی قهرمانی در استان قزوین و برخی از استان های پرجمعیت ایران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است. سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 72  ساعت کاری تحویل داده خواهد شد.

کالای خریداری شده در انبار سرمایشی و گرمایشی قهرمانی موجود می باشد در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار سرمایشی و گرمایشی قهرمانی به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

پرداخت در محل

شما میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

سفارش شما با اکسپرس سرمایشی و گرمایشی قهرمانی تحویل شما میشود.

در صورتی که آدرس شما درشهرهای دیگرباشد ، میتوانید زمان دلخواه خود را جهت دریافت کالا انتخاب کنید.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه ‌های اعلام شده صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با اکسپرس سرمایشی و گرمایشی قهرمانی ارسال میشود ، طی 72 ساعت تحویل شما خواهد شد، به غیر از کالاهایی که  بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 5   روز کاری به دست شما برسد.

نحوه تحویل گرفتن

لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که شما در شهرهای تحت پوشش اکسپرس نیستید ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی 5 روز کاری تحویل شما خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی پست محاسبه میشود

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید

باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.