اجرای استخر ، سونا و جکوزی

كولر آبی 11000 سلولوزی تک فاز (انرژی)

تومان
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

برای تامین سرمایش مراکز تجاری ، صنعتی ، آموزشی ، ورزشی ، مذهبی ، و برخی منازل مسکونی با متراژ بالا ، چهار انتخاب وجود دارد .
اولین انتخاب ، سیستم چیلر مرکزی می باشد که با تامین آب سرد توسط چیلر مرکزی و گردش آب سرد در داخل فن کوئل و یا کوئل سرمایشی سیستم هواساز ، سرمایش محیط را تامین می نماید.
دومین انتخاب ، سیستم سرمایشی گازی می باشد که به دو نوع پنجره ای و اسپیلت تقسیم میگردد که با توجه به اصول تبریدی گازی سرمایش محیط را فراهم می نماید .
سومین انتخاب ، سیستم ایرواشر یا سیستم سرمایش تبخیری مرکزی می باشد به این که نازل ها ب را تحت فشار بالا که از پمپ تامین شده است،به صورت قطرات ریز درآورده و با عبور هوا توسط فن وانتقال هوای خنک و مرطوب به داخل سیستم کانال کشی،سرمایش سازگار با محیط زیست را تامین می نماید.
و در نهایتچهارمین انتخاب ، سیسنم کولر آبی یا سرمایش طبیعی می باشد که با اخذ هوای تازه بیرون و عبور دادن آ از واسط ( پد سلولزی ) نصب و راه اندازی آسان و سرمایش سازگار با محیط زیست از ویژگی های بارز این انتخاب می باشد.
طراحی این محصول بر اساس استاندارد ملی 4911، 4910-2 و 17907 می باشد ، افزایش ایمنی و سهولت در استفاده ،از معیار های اصلی طراحی این کولر می باشد.
آزمون های مرتبط با کنترل کیفیت قطعات نیز با دقت بالا صورت گرفته و نظر به استاندارد های تضمین کیفیت بر اساس ISO 9000:2008 مراحل طراحی ، ساخت ، تولید ، کنترل محصول ، مهندسی فروش ، فروش ، خدمات پس از فروش ، کلیه الزامات کنترل و اندازه گیری می شود.
با توجه به نتایج تحقیقات بازار که برای توسعه محصولات سرمایشی انجام گرفت نیاز به توسعه همگون در گروه محصولات کولر سلولزی انرژی دیده شد پس از بررسی های انجام گرفته با طراحی و تولید محصولات EC1100 ، EC1800 وEC2500پاسخ مناسبی برای فضاهایی با کاربری با کاربری تجاری ، صنعتی ، …. می باشد.

ارسال پیامکی